Медіа хаб 

Про проєкт

Медіа хаб започаткований  студентами у 2021 році. Основне завдання – створення фото- та відео-контенту, що висвітлює творчі досягнення студентів й викладачів Університету, інтерв’ю, презентацій тощо, та розповсюдження матеріалів в інформаційному медіапросторі.

Бачити, чути, розповідати

Відео створено студентами ХНУМ (червень 2021)

інтерв'ю та статті медіа-хабу

Dominanta - нове покоління

Після 5-річної перерви в університеті знову вийшла газета Dominanta! В межах дисципліни "Редакторська практика" музикознавці 3 курсу під керівництвом доцента кафедри історії української та зарубіжної музики Світлани Анфілової. Дякуємо за чудову роботу Анастасії Баздирєвій, Софії Дімітрієвій, Анні Липкіній, Станіславу Тягуну і бажаємо подальших успіхів та нових звершень!

Здивована, наскільки швидко життя повертається у Харків - Богдана Півненко

12 квітня 2023 року в Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського відбувся концерт скрипкової музики «Дуети». До університетської Великої зали завітали чудові скрипалі – знана амбасадорка українського мистецтва Богдана Півненко, що наступного дня блискуче солювала на відкритті KharkivMusicFest’у, та Андрій Рахманін, скрипаль, відомий своїми ексклюзивними аранжуваннями для різноманітних складів. Після концерту із Богданою Півненко та Андрієм Рахманіним говорив Володимир Богатирьов (читати інтерв'ю)

ЗМІ про університет мистецтв