Події

Події червня

Сергій Смеречук став режисером прем'єрної вистави у Полтавському театрі ляльок

Сергій Смеречук , магістрант  1 курсу кафедри майстерності актора та режисури театру анімації став режисером вистави "Динозаврики" у Полтавському обласному театрі ляльок. Підготовка вистави йшла три місяці. Усі костюми, декорації та ляльки створювалися спеціально до прем’єри, яка відбулася до Дня захисту дітей 1 червня. 

Культурний фронт

Антон Гусак, студент 4 курсу кафедри майстерності актора та режисури драматичного театру зіграв свою прем'єру в ролі онука Іванка у виставі "Нехай щастить" (режисер Степан Пасічник, за п'єсою Баса Джанікашвілі "Війнонька") на передовій на Донеччині.

Прем'єра лялькової вистави Нікіти Перцева у Черняхівському будинку культури

Нікіта Перцев , магістрант 2 курсу кафедри майстерності актора та режисури театру анімації виступив режисером вистави "Одного дня в Африці", прем'єра якої відбулася 1 червня у Черняхівському будинку культури Житомирського району.

Оголошено переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу молодих музикантів імені Іллі Слатіна

Цього року у конкурсі взяли участь 203 учасника з усієї України - від Чернівців до Харкова, від Києва до Одеси. Пропонуємо вашій увазі гала-концерт  лауреатів 1 премії, і вітаємо усіх переможців та їхніх викладачів!

Вітаємо Максима Шадька!

З 1 червня викладач кафедри камерного ансамбля Максим Шадько став солістом Національної філармонії України. Вітаємо з новим кроком у професійній кар'єрі!


Концерт солідарності у Сіднеї

Анатолій Лобанов, професор катедри майстерності актора та режисури драматичного театру, взяв участь у Благодійному концерті сіднейських українців в Українському Народному Домі в Лідкомбі (Австралія) /

Про освітні програми ХНУМ дізналась міжнародна спільнота лялькарів

2 червня викладачка кафедри майстерності актора та режисури театру анімації Наталія Шаповалова презентувала освітні програми кафедри міжнародній спільності лялькарів в межах програми Комісії професіної освіти Міжнародної спілки лялькарів UNIMA 

Виступ віртуозного дуету викладачів ХНУМ на фестивалі у Львові

4 червня викладачі кафедри спеціального фортепіано, лауреати міжнародних конкурсів Олег Копелюк та Ігор Седюк виступили у концертному залі Людкевича Львівської філармонії в межах фестивалю "Віртуози".

Виступ камерного оркестру "Camerata Nova" університету мистецтв

4 червня відбувся концерт камерного оркестру "Camerata Nova" Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського в Соборі Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харків.  Диригент: Владислав Саверський.

Солісти: Аріана Гутман, Тім Пиж, Вероніка Мостова, Святослав Судік.

В програмі лунали твори видатних композиторів: Генделя, Вівальді та Глюка, а також сучасних: Раттера та Бассета.

Маскотерапія для учнів Школи сучасних театрально-сценічних напрямків

5 червня студентки І курсу магістратури: Колесніченко Олександра (театрознавиця), Осєйчук Лілія (акторка театру ляльок), Глазунова Анастасія (режисерка театру ляльок), в рамках дисципліни Проєктна діяльність в театральному мистецтві розробили проєкт з Арттерапії та провели арттерапевтичне заняття з маскотерапії з учнями Школи сучасних театрально-сценічних напрямків в м. Харкові.

Разом з вихованцями школи студентки виготовили маски-персони на тему "Мій внутрішній фантастичний звір" та розіграли акторський імпровізаційний етюд за мотивами української народної казки "Рукавичка".

Відео за посиланням: https://fb.watch/l5qXSwClE-/

Концерт пам'яті В. Птушкіна

5 червня відбувся концерт пам'яті Володимира Птушкіна. Поки живе музика - ім'я митця незабутнє. А музика нашого Володимира Михайловича раз від разу оживає під пальцями блискучих музикантів. В концерті пролунари твори як самого композитора, так і його учнів. Виконавці: онука Володимира Птушкіна Софія Швачка, викладачі, студенти, випускники ХНУМ імені І.П.Котляревського.

Дякуємо катедрі композиції та інструментування (зав.катедрою Анна Савченко) за ініцію, родині Володимира Михайловича і всім, хто пам'ятає його харизматичну особистість та яскраву творчість.

Концерт Андрія Стрільця у Сумському музичному коледжі

5 червня відбувся Концерт-зустріч Андрія Стрільця, викладача катедри народних інструментів України, в Сумському фаховому коледжі мистецтв і культури ім.Д.Бортнянського.

Вітаємо і пишаємось!

Онлайн-концерт Єгора Єгорова

Єгор Єгоров, магістрант 2 курсу катедри народних інструментів України (клас заслуженого діяча мистецтва І.І. Снєдкова), підготував онлайн-концерт. У програмі: Й. С. Бах, В. А. Моцарт, В. Золотарьов, Г. Шендерьов, В. Подгорний, А. Йохансен, Є. Єгоров та ін. 

Вітаємо Ярослава Семьонова!

8 червня Національна спілка театральних діячів України оголосила переможців Всеукраїнського конкурсу молодих акторів імені Івана Франка Спеціальною премією від Віталія Ажнова «за неординарність» відзначений Ярослава Семьонова, студента нашого університету. Вітаємо Ярослава, та бажаємо подальших успіхів!


Виступи Володимира Доценка в Угорщині

8-10 червня гітара Володимира Доценка, професора кафедри народних інструментів України, заслуженого артиста України, звучала в Угорщині. Благодійний концерт в греко-католицькій церкві (Будапешт) закінчився гарячими оваціями публіки.

В м. Сегед Володимир Доценко виступив в межах XXIV міжнародного гітарного фестивалю.

Вітаємо та пишаємось!

Музика в ім'я добра, мужності та перемоги

На ютюб-каналі університету вийшов відеозапис концерту Ради молодих вчених "Музика в ім'я добра, мужності та перемоги". Запрошуємо до перегляду!

Kharkiv Art Therapy Days

9-11 червня університет мистецтв у кооперації з KharkivMusicFest провів Kharkiv Art Therapy Days. В межах проєкту пройшли арт-терапевтичні заняття експертів з Харкова, Одеси, Дніпра, Едінбурга (Шотландія). Ставили виставу з Найджелом Осборном, читали, малювали, співали, грали, виготовляти барабани й навіть урочисто презентували альбом пісень, написаних дітьми на заняттях з нашими студентами - музичними терапевтами.
До інших новин центру арттерапії ХНУМ

Музика Єднання

11 червня в Дніпропетровському будинку органної та камерної музики з величезним успіхом відбувся концерт під назвою «Музика єднання». В цьому концерті була виконана програма класичної та сучасної музики з творів європейських і українських композиторів, зокрема, представників харківської композиторської школи.

В концерті взяли участь викладачі, аспіранти та випускники нашого Університету:

• Юрій Тарарак - заслужений артист України /труба/

• Дмитро Амстібовський /скрипка/

• Олександр Масло /контрабас/

• Дмитро Запорожан /контратенор/

• Олексій Коноров /тенор/

• Оксана Міц /фортепіано/

• Михайло Левандовський /фортепіано/

На великій сцені поруч із вже дорослими музикантами в концерті взяла участь талановита, студентка Харківського музичного фахового коледжу імені Б.М.Лятошинського Дарʼя Афанасьєва /фортепіано/

Разом тримаємо мистецький фронт та допомагаємо розвитку української музичної культури!